KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7904124
nr 790 4124
Landskapsmotiv, Signerad King, ram från sent 1800-tal, 35x53
Kondition: otydlig signatur
Utrop:
1.500 kr
Såld:
250 kr
måndag 12 november 2012
kl 18:03:23
150 kr
200 kr